Antalya Manavgat Kızılağaç Mevkiinde Satılık Turizim İmarlı ARSA

Satılık Turistik İmarlı Arsa 206,175,000 TL 127,000 m²

Antalya / Manavgat / Köyler / Kızılağaç Köyü

KIZILAĞAÇ MAHALLESİ

Arsamız Manavgat ilçesine bağlı olan Kızılağaç mevkiindedir. Turistik tesis imarlı olup, tapusu mevcuttur. Alt yapısı tamamlanmıştır. Arsamızın bir kısmı denize sıfırdır, bir kısmı da ana yola cephelidir. Bulunduğu konum itibari ile harika bir otel arsasıdır.

Fiyatta pazarlık payımız vardır. Firmamızın aracı olduğu satışlarda arsa sahibi ile alıcı tanıştırılır ve pazarlıklarını birlikte yapmaları sağlanır. Yatırımlık düşünenlere de çok ideal bir yerdir! 
Kayıt No : 5944

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Kat KarşılığıHayır
Krediye UygunEvet
MevkiiKIZILAĞAÇ
Metrekare Birim fiyati252 €

Konum

Denize sıfır
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı

Alt Yapı

Elektrik hattı
Su Hattı
Telefon Hattı
Yolu Açılmış
Antalya Şeref SAĞLAM EMLAK
Öğretmen Evleri Mh. Atatürk Bulvarı No: 92 Utku Apt. Kat:1
Konyaaltı / Arapsuyu
07600 Antalya
+90 242-229 30 00
Antalya Şeref Sağlam Emlak Satılık Arsa Turistik İmarlı Antalya Manavgat Kızılağaç Mevkiinde Satılık Turizim İmarlı ARSA Antalya Manavgat Köyler Kızılağaç Köyü 206,175,000 TL Deniz Gören Tatil Emlakları Problemsiz Antalya Şeref Sağlam Emlak,,antalya,manavgat,kizilagac,mevkiinde,satilik,turizim,imarli,arsa,antalya,manavgat,koyler,kizilagac,koyu,arsa,turistik,imarli,satilik,deniz,goren,tatil,emlaklari,problemsiz, Antalya Şeref Sağlam Emlak Antalya Manavgat Kızılağaç Mevkiinde Satılık Turizim İmarlı ARSA Antalya Manavgat Köyler Kızılağaç Köyü Arsa Turistik İmarlı Satılık Deniz Gören Tatil Emlakları Problemsiz